O nas

Renomowany Producent Opakowań Tekturowych z siedzibą w Pionkach 

Pionki XX wieku  znane były z jednego z największych w kraju Zakładu Państwowej Wytwórni Prochu, późniejszych Zakładów Chemicznych „Pronit”. Porównywalny ogólnokrajowy prestiż miała działająca  w latach 1957-1991 jedna z największych w Polsce -  Wytwórnia Płyt Gramofonowych („Pronit”), której wytłoczone płyty wypełniała muzyką sama Irena Santor. Natomiast dziś, Pionki to siedziba wielu uznanych przedsiębiorstw, a wśród nich lokalna stolica opakowania tekturowego.

Dlaczego my?

20 lat
doświadczenia

Bartex to marka sprawdzona - rodzinna firma z wieloletnim doświadczeniem. Na rynku opakowań funkcjonuje od 1995 roku, a działalność internetowa rozwija się nieustannie dzięki wykwalifikowanym specjalistom. Piękną konsekwencją rozwoju są zróżnicowane rodzaje kartonów, które mamy do zaoferowania klientom (sprawdź ofertę tutaj).

Gwarancja jakości

1. Co do produkcji
Wysokiej klasy kartony tworzy nasz zgrany zespół,  pracujący na maszynach z górnej półki, niekiedy ściąganych zza granicy. To wszystko wpływa na jakość  i estetykę naszego naszych wyrobów, które oferujemy w atrakcyjnych cenach.

2. Co do transportu
Rozumiemy potrzeby klienta, dlatego wszystkie zlecenia realizujemy szybko i sprawnie.
Lokalnie dostawy realizujemy sami, w dalszych regionach naszego kraju korzystamy z atrakcyjnych warunków firm kurierskich lub spedycyjnych.

3. W przyjaźni ze środowiskiem
Wszystkie produkowane przez nas wyroby wytwarzane są z surowców wtórnych. Kupując opakowania u nas, przyczyniasz się do ochrony    środowiska. Bądź ekologiczny!

4. Nasza gwarancja
W żadnym wypadku nie są to gwarancje rzucane na wiatr, o czym świadczą klienci, którzy znajdują nas w Internecie, a po czasie chętnie wracają, by realizować kolejne zamówienia. Z nami możesz więcej...

Indywidualne podejście do Klienta

Zawsze stawiamy na I miejscu dobro oraz potrzeby naszego Klienta. Nie bez powodu prowadzimy rozwiniętą sprzedaż w naszej fabryce online - taniekartony24 oraz w serwisie allegro.pl. Jesteśmy uznanym, zaufanym dostawcą oraz sprawdzonym producentem. 20 lat działania na rynku dało nam ogrom wiedzy oraz umiejętności realizacji nawet najbardziej wymagających wyzwań.

24

Wysyłka
zamówienia

100

Zadowolonych
klientów

10

Zrealizowanych
zamówień

Bartex Team

Nie tylko fabryka opakowań. Gramy też w piłkę !

Naszą pasją po godzinach jest zdecydowanie football. Stworzyliśmy bardzo zgrany amatorski zespół piłkarski, który może pochwalić się sukcesami na licznych turniejach halowych oraz boiskach typu ,,Orlik". Spotykamy się, trenujemy, uczęszczamy w zawodach najczęściej jak się da. Drużyna ,,Bartex Team" jest dumą naszej fabryki !

Park
maszynowy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się fabryką kartonów. Poza standardowymi opakowaniami naszą specjalnością jest produkcja dużych pudeł wielkogabarytowych, wykrojnikowych oraz wszelakich kartonów z tektury 5-warstwowej. Posiadamy nowoczesne maszyny do produkcji tego typu opakowań. Umiejętność oraz możliwość wykonywania własnych wykrojników pozwala nam na realizacje nawet najbardziej wymagających zadań, jakie zlecają nam nasi Klienci. Kompleksowo zaopatrzamy w opakowania zarówno wielkie firmy jak i indywidualnych Klientów.

Terminowa realizacja zamówień

Nullam pharetra gravida quam, at aliquam purus imperdiet fermentum. Nulla gravida volutpat leo, nec dignissim cursus purus sit scelerisque ipsum consectetur eget. Quisque dignissim cursus purus sit amet viverra.

taniekartony24.pl

W czym możemy pomóc?

Jeśli potrzebujesz kartonów na specjalny wymiar, napisz do nas lub zadzwoń.

Wyrażam zgodę, aby moje dane były przetwarzane przez Firmę Bartex Marek Majewski, z siedzibą w Pionkach, ul. ul. Polna 30 , NIP 812-10-12-271 , w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji odbywać się będzie z wykorzystaniem oprogramowania stosowanego przez Serwis www kartonyradom.pl oraz z użyciem narzędzi Google Analitics (w tym służących do remarketingu), Facebook Pixels, HotJar. Nie wyrażam zgody, aby moje dane były przetwarzane przez Firmę Bartex Marek Majewski, z siedzibą w Pionkach, ul. ul. Polna 30 , NIP 812-10-12-271 , w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
Obowiązek informacyjny zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016): informacje o przetwarzaniu przez nas danych, jak również o prawach osób, których dane dotyczą znajdują się w naszej Polityce Prywatności
© 2024 Copyright